Představení firmy

Navrátil, spol. s r.o. je rodinná česká firma se sídlem v Grygově nedaleko města Olomouc. Firma byla založena v roce 1998 za účelem výroby a prodeje pojezdový kol a kladek, které dodává významným firmám a podnikům po celé České republice.

Za dobu svého trvání se stala předním dodavatelem těchto komponentů na českém trhu s širokým využitím především ve strojírenském průmyslu, ale i v dalších odvětvích jako je potravinářství, nábytkářství, školství, zdravotnictví, v obchodech a domácnostech. V naší široké nabídce naleznete přibližně 12 000 druhů, typů a provedení pojezdových kol a kladek. Součástí našeho výrobního programu je výroba kol dle specifických přání zákazníka, repase použitých kol a v neposlední řadě výroba vozíků a manipulační techniky.

Jsme výhradní zástupce a oficiální ditributor firmy BS ROLLEN pro Českou Republiku. Firma BS ROLLEN působí v oblasti manipulační techniky již od roku 1991.

Naše firma klade velký důraz na profesionalitu, spolehlivost a kvalitu dodávaných výrobků. Skladem máme většinu sortimentu, který je připravený k okamžité expedici.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a bude předpokladem k navázání dobrých obchodních vztahů.